Logo Zarządu Dróg Powiatowych w Pucku

25 lipiec - Dzień Bezpiecznego Kierowcy!

To dobra okazja, by przypomnieć, jak ważne jest codzienne dbanie o bezpieczeństwo na drogach – nie tylko przez kierowców, ale wszystkich uczestników ruchu.
Jako Zarząd Dróg Powiatowych codziennie dbamy o infrastrukturę w Powiecie Puckim, ale to wspólna odpowiedzialność sprawia, że podróż jest bezpieczna.

Pamiętamy:
 

  • Przestrzegajmy ograniczeń prędkości,
  • Zachowujmy odstęp i czujność,
  • Używajmy pasów bezpieczeństwa,
  • Szanujmy innych uczestników ruchu,
  • Nie prowadźmy pod wpływem alkoholu!

Niech każda trasa ta długa i ta najkrótsza – kończy się bezpiecznym powrotem do domu.

Dziękujemy wszystkim kierowcom, którzy każdego dnia wybierają odpowiedzialność. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności