Rozpoczęło się pozimowe odpiaszczanie dróg w Powiecie Puckim!
Szanowni Mieszkańcy Powiatu Puckiego.
Informujemy, że rozpoczęło się pozimowe odpiaszczanie dróg. Prace obejmują usuwanie piasku i innych zanieczyszczeń pozostałych po sezonie zimowym. Ich celem jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz estetyki przestrzeni publicznej.
Roboty będą prowadzone sukcesywnie na całej sieci dróg powiatowych, dlatego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.
Link do filmiku z odpiaszczania : https://www.facebook.com/reel/1279741684135220
