Logo Zarządu Dróg Powiatowych w Pucku

Rozpoczęło się pozimowe odpiaszczanie dróg w Powiecie Puckim!

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Puckiego. 

Informujemy, że rozpoczęło się pozimowe odpiaszczanie dróg. Prace obejmują usuwanie piasku i innych zanieczyszczeń pozostałych po sezonie zimowym. Ich celem jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz estetyki przestrzeni publicznej.

Roboty będą prowadzone sukcesywnie na całej sieci dróg powiatowych, dlatego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

Link do filmiku z odpiaszczania :  https://www.facebook.com/reel/1279741684135220

Galeria zdjęć

1 2 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności