Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Drogowca!
Z okazji Dnia Drogowca wszystkim pracownikom branży drogowej życzymy,
aby każda droga – ta asfaltowa i ta życiowa –
była prosta, bez dziur i objazdów.
Niech nie zabraknie zielonego światła na każdej codziennej krzyżówce,
a każdy zakręt niesie nowe, dobre doświadczenia.
Dziękujemy za codzienny trud, profesjonalizm oraz zaangażowanie, które przekładają się na poprawę bezpieczeństwa i komfortu użytkowników naszych dróg.
