Logo Zarządu Dróg Powiatowych w Pucku

Zakończenie budowy lewoskrętu w Pierwoszynie 

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Puckiego, 

Z przyjemnością informujemy, że zakończono prace związane z budową pasa do lewoskrętu na ul. Rumskiej w Pierwoszynie, w kierunku pasażu handlowego.

Inwestycja została zrealizowana zgodnie z założeniami i ma na celu poprawę bezpieczeństwa oraz usprawnienie ruchu w tym rejonie. Nowa organizacja ruchu pozwoli na bardziej płynny przejazd oraz zwiększy komfort wszystkich użytkowników drogi.

Dziękujemy mieszkańcom oraz kierowcom za cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie prowadzonych prac.

Galeria zdjęć

1 2 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności