Informujemy, że w dniu jutrzejszym nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. 10 Lutego!
Informujemy, że w dniu 13 MAJA o godz. 6:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. 10 Lutego.
Rozpoczną się prace na etapie 2 – na odcinku od skrzyżowania z ul. Szystowskiego do świateł na ul. Helskiej.
Poniżej graficznie przedstawiono szczegóły zmiany organizacji ruchu, polegające na:
1. Na odcinku remontowanym ruch będzie JEDNOKIERUNKOWY - od ul. Helskiej (DW 216) w kierunku CENTRUM. Na pozostałym odcinku ul. 10 Lutego ruch dwukierunkowy.
2. Wyjazd z Centrum zorganizowany jest przez ul. Wejherowską - zgodnie z jej aktualnym kierunkiem - w stronę Ronda Zaślubin Polski z Morzem.
3. Dojazd do przedsiębiorstw i mieszkańców na remontowanym odcinku tylko od strony ul. Helskiej.
4. Wyjazd z Centrum Handlowego Arkadia:
- w kierunku Swarzewa / Władysławowa / Helu - bezpośrednio z parkingu centrum na ul. Helską w prawo (za sklepem COMES)
- w kierunku Centrum - na ul. 10 Lutego w LEWO
- w kierunku Redy - przez ul. 10 Lutego PROSTO, dalej drogą wewnętrzną obok McDonald i stacji MOL, by wyjechać w LEWO bezpośrednio na ul. Helską
5. Wyjazd z McDonald/ Aldi / Mrówka / MOL / Intermarche / Bricomarche na ul. 10 Lutego tylko w PRAWO w kierunku Centrum.
6. Wyjazd z ul. Małpi Gaj na ul. 10 Lutego tylko w PRAWO w kierunku Centrum.
7. Wyjazd ze składnicy budowlanej tylko w LEWO w kierunku Centrum.
8. Wyjazd z ul. Szystowskiego (AMEX, Urząd Skarbowy, szkoła mundurowa) tylko w LEWO w kierunku Centrum.
9. Zasady przejazdu autobusów są szczegółowo ustalane z przewoźnikiem - informacje przekażemy niezwłocznie.
źródło: MIASTO PUCK



