Podsumowanie spotkania konsultacyjnego – Przebudowa Mostu w Wierzchucinie
Szanowni Mieszkańcy Powiatu Puckiego,
Informujemy, że w dniu wczorajszym w Domu Ludowym w Wierzchucinie odbyło się kolejne z zaplanowanych spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami Powiatu Puckiego.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i rozmowę na temat planowanej inwestycji!
Podczas spotkania mieszkańcy mieli okazję zapoznać się ze szczegółami projektu, które przedstawili:
- Starosta Pucki – Jarosław Białk
- Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Pucku – Marcin Majek
W spotkaniu uczestniczyli również:
- Radna Powiatu Puckiego – Dorota Goyke
- Radni Gminy Krokowa - Tadeusz Goyke, Robert Okrój, Bartłomiej Krampikowski
- Sołtys Wsi Wierzchucino - Natalia Kaczykowska
Główne założenia inwestycji:
- rozbudowa drogi powiatowej nr 1446G (klasa techniczna Z) na odcinku ok. 114 metrów,
- przebudowa jezdni, chodników i poboczy,
- dostosowanie parametrów drogi do obowiązujących warunków technicznych.



